Arvustused Reduslim

 • Juri
  Olen lapsepõlvest saati rasvunud. Olin kohe turske poiss, kuid vanusega hakkas probleem süvenema. Arst soovitas mul läbida Reduslimiga kaalulangetamise kursus, kuna ma ei saa tegeleda spordiga ega pidada dieeti. Suutsime saavutada häid tulemusi, nüüd on ees veel paar kursust.
  Reduslim
 • Priit
  Proovisin Reduslim kapslitega kaalust alla võtta. Ma kaotasin kiiresti kaalu, peaaegu nagu tootja juhistes näitab. Kõrvalmõjusid ei olnud, vastupidi, tervislik seisund paranes, jõudsus ja energia tekkisid. Tulemus on säilinud 4 kuud, samas ei piira ma ennast toitumisega eriti ega külasta regulaarselt jõusaali.
  Reduslim
 • Katrin
  Ta unistas mitu aastat kaalu kaotamisest, kuid miski ei aidanud. Nägin kogemata Internetis Reduslim-i ja tellisin selle, kuna seal oli pakkumine ja hind langes peaaegu poole võrra. Täiskuuri läbisin ja ei uskunud oma silmi – miinus 10 kg.
  Reduslim
 • Katrin
  Mu abikaasa ostis mulle reduslim, kuna ta pole rahul, et pärast pulmi tublisti taastusin. Ta pani range tingimuse, kui ma ei kaota kaalu, siis ta esitab lahutuse. Tänu kapslitele õnnestus mul oma pere päästa ja naasta endisesse vormi.
  Reduslim
 • Triin
  Pärast sünnitust ei suutnud ma kaks aastat end korda teha, püüdsin toitumises piirata, tegelesin spordiga, kuid loobusin kõigest. Nüüd läheb mu tütar lasteaeda ja otsustasin suveks kiiresti ankeedid tagastada. Sõbranna nõuandel võtan reduslim, esimest tulemust märkasin paar päeva pärast kuuri algust.
  Reduslim
Kasutaja hinnang Reduslim
4.2
23